[]

Yurtdışında ikamet edip Türkiye'de evlenmek için uzaktan başvuru yapmak

Erkek arkadaşım da ben de yurtdışında yaşıyoruz ve Türkiye'de evlenme planımız var. Türkiye'ye gitmeden bu iş için uzaktan başvuru yapmamız mümkün mü yoksa illa şahsen müracaat mı gerekiyor?
 
Konsoloslukta da evlenebilirsiniz, Türkiye'de istiyorsanız kutlama yaparsınız


  • mirafiori  (11.07.19 23:57:06 ~ 23:57:40) 
Vekalet ile oluyor bildiğim kadarı ile. Evlenmeyi düşündüğünüz belediyeyi arayıp sorabilirsiniz.


  • elorelia  (12.07.19 07:50:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.