[]

Şu resimdeki çikolatada domuz ürünü var mıdır acaba?

Bir arkadaş Amerika'dan getirdi.
İçindekilere baktığım zaman çok anlamıyorum. "Gelatin" var mesela ama bu hangi hayvandan üretiliyor acaba?

Markanın sanırım internette de sitesi var. Ordan bir şekilde kntrol etmek mümkün mü acaba?

 
İslam ülkesinden gelmeyen bir “gelatin” kesinlikle domuzdur. Şöyle söyleyeyim, gayrimüslim ülkelerde yaşayan müslümanlar üzerinde “gelatin” ibaresi yazan hiçbir şeyi satın almazlar.


  • megalomaniac  (11.07.19 23:32:30) 
Yağ olarak tereyağ yazıyor ama emin değilsen sakınman daha uygun olur. Jelatin konusunda da haklılar.


  • ne zaman emekli olacagim  (11.07.19 23:36:29) 
jelatin yazıyo işte en sağ soldan 3.satırda


  • same idiot  (11.07.19 23:40:30) 
Jelatin bitkisel de olabiliyor ama burda belirtilmemiş. Tutucuysan bu konuda pas geç bence.


  • superfluid  (12.07.19 00:34:33) 
uzuuuun zaman sonra gelen bir cevap olacak, umarım atmamışsınızdır çikoları çünkü domuz ürünü yok. nereden mi biliyorum?
www.sees.com

  • dilemma of subscribtionability  (06.08.19 18:04:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.