[]

Taşınma Fiyatı Acil!

İstanbul avrupa yakasında taşınacağız.

İki baza, üç yatak, bir sökülen karyola, bir çamaşır makinesi, bir küçük derin dondurucu, sökülmüş halde taşınacak bir gardrop, birkaç ufak çekmece, hafif kitaplık, bir bölünecek koltuk, 10-15 orta boy koli, birkaç plastik sandalye masa gibi bir eşyamız var.

Evden yük asansörü ile çıkacak. Gittiği yerde kat ve merdiven çıkmayacak ama 50 metre kadar eşyalar düzlükte taşınacak.

İki ev arası 300 metre.

Bu taşınma kaça malolur?

 
Sökmeleri taşıyanlar değil başkası yapacak, sadece taşıma ve nakliyenin fiyatını soruyorum


  • mobildeyim  (11.07.19 20:14:46) 
min 400-500

en iyisi armut.comdan teklif almak. ama gelen tekliflere dönüp kesinlikle pazarlık yapın.
  • jimjim  (11.07.19 20:52:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.