[]

Saçlarım kaç para eder ?

181 boyunda erkeğim saçlarım dalgalı. 7 senedir uzatıyorum düz haliyle neredeyse belime geliyor. Kısa saça dönme planım var fakat saçlar ziyan olsun istemiyorum nereye okutabiliyoruz bu saçları.
 
okutmak bir yana bağışlamayı da düşünebilirizsiniz.
www.facebook.com

  • heavy smoker  (11.07.19 18:21:38) 
Kadın kuaförlerine satabiliyorsunuz , gramla satılır saç fiyat sorup pazarlık edin mutlaka alanı çıkar.


  • synax  (11.07.19 18:56:16) 
Hijyenik açıdan sakıncalı olabilir bağış konusu ama kıyamıyorsan kestirme bence, kolay uzamıyor, yakışıyorsa kalsın.


  • ne zaman emekli olacagim  (11.07.19 23:09:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.