[]

Milliyet gazetesi arşivi-1987öys

gazetearsivi.milliyet.com.tr

Şuradaki öys puanı haberine erişmek istiyorum hesap açtım ama olmuyor, bulabilen var mı?


 
hocam sonuçlar 14. sayfada, gazetenin ilk sayfasında sadece 14. sayfada sonuç olduğunun bilgisi var. ben üyelik alıp 14. sayfadaki ile ilgili kısmı görebildim.


  • shadowfollower  (11.07.19 17:48:10) 
milliyetin arşivi çalışmıyor son zamanlarda. sayfayı oku çalışmıyor, tıklayınca siyah bir ekran görünüyor sadece. 1998 - 99 sonrası haber olsaydı metin olarak ulaşılabilirdi ama bu 1987 olduğu için mümkün değil.


  • heidi'nin dedesi  (11.07.19 18:02:45) 
@heidi'nin dedesi

chrome kullanıyorsanız flash eklentilerini tamamen engellemiş olabilir. milliyet de flash üzerinden çalıştırdığı için büyük ihtimalle siyah ekran alıyorsunuz. zira ben sorunsuz açabildim ilgili sayfayı.
  • shadowfollower  (12.07.19 09:08:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.