[]

bütün işleriniz ters gittiğinde

ne yapıyorsunuz?
neye niyetlensem, bakın sadece niyetleniyorum, yalan oluyor.
iş, ilişkiler, para, sağlık komple ne varsa tepetaklak son sürat gidiyor.
umutsuz olmamaya çalışıyorum. en azından hayattayız bu da bir şey be abi diyorum bunu duyan hayat başka bir sürprizi hemen hazırlamış oluyor.
çok sıkıldım bu durumdan. o kadar çabalıyorum, olmuyor. olsun bir daha deneriz diyorum, deniyorum olmuyor, olmuyor, olmuyor.
iddaa kuponunuz falan varsa verin de tersi oynayım siz kazanın bari.

 
Genelde ters gider zaten. Düz gitse herkes başarılı olur. Denemeye devam ediyoruz. Sonraki kapaktan araba çıkar belki.

Never give up
  • (s)AINT  (10.07.19 23:07:08) 
Elbette üzülüyoruz sonra önümüze bakıp farklı yolları deniyoruz.


  • Amaranta ursula  (10.07.19 23:09:03) 
Bu ara tam ters gidiyor. Eve gelip tepkisiz duvara bakıp içki içiyorum.


  • datnet  (10.07.19 23:09:14) 
benim de uzun süredir her işim ters gidiyor. olsun hayat inişli çıkışlıdır zaten, gelecekte iyi şeyler de olur elbet dedikçe daha beter oluyor. umudumu kaybetmemeye çalışıyorum ama en sonunda psikaytriste gideceğim galiba. siz yine de elinizden geldiğince iyimser olun.


  • tabirimekruh  (10.07.19 23:09:42) 
Elimde olmayan nedenlerden kaynaklıysa napayım böyle bu diyorum, en az hasarla atlatmaya çalışıyorum. Para, ilişkiler, iş üçlüsü çoğunlukla bana bağlı nedenlerden yalpalayabiliyor, o zaman da bu kişiye hayatımda yer olmalı mı?/ Bu iş bana göre mi, mutlu muyum? gibi sorular soruyorum kendime, cevaplara göre aksiyon alıyorum. Ama bazen hiçbir şeyle uğraşası olmuyor insanın, geçecek bunların hepsi, sadece şu sıra iyi bir dönemin değil kafasıyla yaklaşıyorum


  • saveur  (10.07.19 23:29:39) 
Değiştirebileceğim şeyleri değiştirdikten sonra denemeye devam ediyorum.

Önemli olan nerede hata yaptığını bulmak.
  • hayirsiz  (11.07.19 00:18:15 ~ 00:19:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.