Dolar ne olacak?

Sb

#herşeyçokgüzelolacak

  • vladimirdökümov  (10.07.19 20:53:16)
Ben tırmanacak diyorum, sonbahara kalmadan.
YTD

  • stavro  (10.07.19 20:55:07)
twitter da @mrarslanoglu var. analizleri çokca tutuyor.

bence
5.50 veya 5.40 maksimum sonra 6 ya doğru gidecek gibi.
  • walter white kilikli  (10.07.19 20:55:40)
şimdi bu gurbetçi ve belli başlı ithalat kalemlerinin azalmasından dolayı mı

  • same idiot  (10.07.19 20:56:31)
bu sorunun cevabını bilmek pek tabii imkansız ama iyiye giden hiçbir gösterge yok gibi. s-400 ve doğu akdeniz meseleleri ümüğümüzü hepten sıkacak. kaldı ki bu sorunlarımız olmasa bile ciddi sorunlar yaşıyorduk.

umarım yanılırım ama ben 8-9'u aşacağını ve çok ciddi sonuçlarla karşılaşacağımızı düşünmeye başladım. gidişat normal değil. hele ambargo falan yersek ohoo... cidden fena olur.
  • der meister  (10.07.19 20:56:41)
FED faiz indirmeyecek beklentisi var. Bununla birlikte TCMB faiz indirecek, indirip indirmeyrcegi degil ne kadar indireceği tartisma konusu. 150-200 puan tartisiladururken baskanj faiz indirmiyor diye gorevden aldi adam bir de. Dusunun faiz olayini simdi.
Edit: fed beklentisi tersine donmus sanirim.

  • stavro  (10.07.19 21:01:09 ~ 22:20:38)
FED faiz arttirim donemini bitirdi indirime basladi.Bu tarz degisimler 6-7 yilda bir oluyor.Cok major bir degisim.Eger Tayyipin faiz teorileri ve S400 olayi olmasa su an tum dolarlarimi satardim.Satmamamin tek nedeni ustteki iki olay.DOlar bence gecmis 5 senedeki getirilerine yaklasamayacak.

  • turkuaz  (11.07.19 11:40:51)