[]

dolaşmayan gitar askısı

selam,

gitarı ayakta çalmak için askıyı taktın diyelim, 15 dakika sonra oturman gerekti, boynundan askıyı çıkardın ama gitardan sökmedin farz edelim. Daha sonra yeniden ayakta çalmak için hemen 2 saniyede boynuna geçirmek istiyorsun ama o askı öyle bir dolanmış oluyor ki, askıyı gitardan söküp (tek taraflı) düzeltip yeniden takıyorsun.

bu duruma yetkililerin bir çözümü olmuşmudur bugüne kadar?

 
Enteresanmış. Ben de hiç olmuyor bu. Tam boynumda tutan kısmı geniş olanlardan kullanıyorum. Dönmüyor pek.


  • windowsguvenlikduvari  (10.07.19 16:49:17) 
ilk defa böyle bir sorun duydum ben de :)

gitar sapından takılan askıları kullanmayı deneyin bir de. onlar otururken de gergin kalır diğerlerine nispeten.

şunlardan
images.hepsiburada.net
  • teritori  (10.07.19 16:52:26) 
@teritori'ye katılıyorum fakat elektro gitarlar için değil. Elektro gitar sapları, akustik gitarlara ve klasiklere göre çok daha narin. Gitarın yükünü sapa bindirmek, uzun vadede hoş olmayabilir, eğer elektronik gitarsa konu.


  • windowsguvenlikduvari  (10.07.19 16:54:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.