TTnet Kontratlı Abone Tarife Değişimi.

Bir süre önce ablamları aramışlar. ballandıra ballandıra bir tarifden bahsetmişler.

güya yeni bir tarifeymiş şöyle iyi, böyle iyi derken ablamda fazla anlamadığı için kabul etmiş. yine de sormuş limitini, görevli 10 bilgisayar kaldıracak kadar olduğunu söylemiş. nasıl bir benzetmeyse artık.

neyse uzatmayalım. mevcut tarifeleri 8mbs'e kadar 4gb limitli.
böyle tarifemi olur yahu. 8mbs ile 4gb'ı geçiyorlar haliyle.
ilk 3 ay 19.90 olması gereken fatura 50tl+ gelmiş hep.

şimdi tarifeyi değiştirmiyorlar kontratlı oldugu için.
iptal ederlersede modem ücreti + farklar falan 200-250 lirayı bulur diyorlar.
Benim bildiğim kontratlı da olsa bir alt tarife olmadıkça üst tarifelere geçilebilmesi lazım. bu resmen adam kandırmaktdır. 4gb mı 10 bilgisayar kaldıracak.

Fazla resmi işlerle bulaşmadan bu tarifeyi değiştirebilirmiyiz. 2 yıllık kontrat kalsın yine netlimitsiz'e geçsinler bari de limit aşım olayı olmasın.

ttnet online işlem merkezine girip, tarifelerini değiştirebilirler.
dikkat ayın son günü tarifelerini değiştirsinler yoksa hem 1mbit 4gb kotalı ve 8 mbit 4gb kotalı ücreti öderler bu da demek oluyor ki tarifeyi ayın son günü(fatura kesim tarihinden sonra) değiştirmezlerse iki tarife ücretini birden öderler
(bkz: ben yandım eller yanmasın)
  • hoot  (07.04.10 21:56:03)