balıkesir'de dört gün

13-16 nisan arası balıkesir'de olacağım. kalacak yer olarak "çömlek otel" ayarlanmış. dört gün boyunca her sabah saat 8.30'da balıkesir üniversitesi, çağış kampüsü'nde olmam gerekecek. sanırım kampüs biraz şehir dışında. kalacağım yerden kampüse sabahın o saatinde ne kadar sürede giderim? çömlek otel de sanırım milli kuvvetler caddesinde.

ayrıca balıkesir'de nerelere gidilir, nereler görülmelidir, ne yenir, nerede yenir? önerilerinizi bekliyorum.

kampüs bigadiç yolu üzerinde. ~20km şehir dışında. haftaiçi kapalı spor salonu önünden kalkan minibüslerle 1.25tl'ye gidebilir, 830'da kampüste olabilirsin. kapalı spor salonu çömlek otele yakın, yürüyerek ulaşabilirsin. kampüse ulaşman minibüs hareketinden sonra yaklaşık 30dakka kadar çeker. yalnız ayın 12sinde kampüste vizeler başlıyor. sabah 9 oturumuna yetişmek içi minibüslere rağbet artar, beklemek zorunda kalabilirsin uyarayım. araban varsa rahatsın, kampüs yolu düzgündür, 20 dakkayı bulmaz gitmen.. fef'e gelecek olursan beklerim. :)

balıkesirde görülecek pek bi yer yok desem:) topu topu 2 ana cadde var. bi müze var merkezde saat kulesinin yanında orayı görebilirsin, bursa yolu üzerinde yaylada avm var gezebilirsin, şan sinemasına ya da yayladadaki cinemarine sinemasına gidebilirsin. yemek içinse merkezde yıldız lokantası var sulu yemekleri iyidir, çavuşoğlu pide-lahmacun-kebap salonu var kuşbaşılı pidesi güzeldir. postanenin yanında dürümcü var, pizzapizza mevcut.
  • cyclops  (07.04.10 21:57:49 ~ 22:02:06)