eylül'de izmir - gümüldür'de tatil yapılır mı?

Merhaba,
Tatili ancak Eylül ayında yapabiliyoruz, geçen sene Fethiye'ye gitmiştik. Bu sene İzmir- Gümüldür'e gitme planımız var ama o tarihlerde havalar nasıl olur? Denize vs girilebilir mi? Gümüldür biraz rüzgarlı diyorlar da o yüzden kafam karıştı. Hiç gitmedim daha önce İzmir'e ilk olacak..

Eylül ilk yarısı ise bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

  • faithless  (10.07.19 11:55:01)
Gümüldür biraz tuhaf bir yer.
Gece adam gibi eğlence mekanı bulamazsın, ufak bir çarşısı var orada da yaş ortalaması büyük insanlar dolaşıyor. Gündüz denizi şehir merkezinden gelen insanlar sayesinde çok kalabalık oluyor. İzmir çevresi düşünüyorsan Kuşadası - Çeşme tavsiye ederim.

  • kanlakarisikyagmur  (10.07.19 11:55:50)
gümüldür kafa dinlemek için 10 numara yer. ben de olsam aynı tercihi yapardım. güzel kamp alanları vs vardı. ister kendi çadırınızla ister oradaki çadırlardan birinde kalabiliyordunuz. bu tarz yerler kafa dinlemek için güzel olabilir. gerçek tatil bu bence.

eylül ilk yarısı sorun olmaz gibi geliyor. yine de çadırda kalacaksanız üzerinize örtecek biraz kalın bi şeyler alabilirsiniz.
  • ergenpezeveng  (10.07.19 15:15:34)