galata köprüsünün altındaki mekanlar çok mu kötü?

ilk defa istanbul'a gelecek bir tanıdığım heves etmiş buradaki mekanların birinde rakı-balık yapmaya. hiç gitmedim, bilgim yok; gereksiz pahalı ve lezzetsiz mi? aralarında gitmeye değer olan bir mekan var mıdır önerebileceğiniz? uzaktan turist silkeleme yeri gibi duruyorlar çünkü.
teşekkürler...

buradan cevap gelmezse google yorumlarına bakın derim.

  • orijinal nick bulamadim  (10.07.19 10:49:00)
@orijinal nick bulamadim, oradaki yorumları önüne gelen yapıyor, o yüzden çok güvenemiyorum. buradaki insanların tecrübelerine daha önem veriyorum ama teşekkür ederim fikir için.

  • Jux  (10.07.19 10:54:25)
Evet, ne yazık ki çok kötü.

En fazla birkaç bira içsin. Rakı için başka mekanları tercih etsin. Yakında Akın Balık ve Karaköy Lokantası mevcut rakı için.
  • reyals  (10.07.19 10:54:28 ~ 10:55:23)
Doğru tespit, uzak durun.

  • temasettin  (10.07.19 10:55:17)
gorundugu gibiler, hizmet kotu cidden. hamdi var orda manzarasi da guzel, eger turistse fiyatlar da cok komaz.

  • brkylmz  (10.07.19 11:06:57 ~ 11:07:14)
kötü. arap turist işi oldu. illa o tarafa gidilecekse, turyol iskelesinin yanında salaş ama güzel mekanlar var. özellikle akşam güzel oluyor.

  • scudman1  (10.07.19 11:13:57)
Akın balık +1

  • kafanguzelolmus  (10.07.19 11:16:57)
Ortamı oralardan daha nezih olmakla beraber akın balık da silkelemeyi seven bir mekan. Son yıllarda çok rağbet görmesinin sonucu olarak da hizmet kalitesi çok düştü. Ben üç ay önce son kez gittim ve bir daha gitmem dedim. İlla o taraflarda olmak zorunda değilseniz sarıyer taraflarında daha keyifli mekanlar var.

  • temasettin  (10.07.19 11:23:36)
para derdin yoksa kotu bi yer degil. manzara ve hizmet iyi. para derdinden kastim biraz turist fiyati cekiyolar.

  • mayeskuel  (10.07.19 11:29:23 ~ 11:30:23)
rakı-balık olarak değil ama nardis jazz club var. çok nezih bir ortam, ilgilenirsen oraya da gidebilirsin ama rakı içmeyi düşündüğün için derdine çare olmaz sanırım(:

  • 12309845761230984576  (10.07.19 22:52:19)