[]

lazer metre seçimi

uzun zamandır meseleye uzağım. arazide ufak tefek ölçüm işleri için aşağıdakilerden birini almayı düşünüyorum. hangisi daha iyidir, farkları nelerdir vs. bilgisi olan yönlendirirse çok makbule geçecek.

tr.shopandmiles.com
tr.shopandmiles.com
tr.shopandmiles.com

 
bosh arasındaki farkları bilmiyorum ama setli olanlar güzel bence, set dediğim lazere başlık takılıyor, çizgi, kutukutu vb vb


  • Fodera  (10.07.19 10:08:55) 
Hocam arazide bunlarla ölçüm yapamazsın. Cihaz ölçüm yapar ama sen açık havada lazeri nereye tuttuğunu göremezsin. Onun için kameralı lazer metreler var, tuttuğun noktayı metre üzerindeki ekrandan hedef içinde gösteriyor.


  • malheiros  (10.07.19 11:31:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.