[]

Stranger Things İle İlgili Eleştri

Aynı şeyi 2.sezonu izledikten sonra da demiştim. 3.sezonda sadece tek bölüm izledim ama az çok gidişatı tahmin edebiliyorum.

Yani demek istediğim bence dizi 1.sezondaki başarıdan sonra iyice 'şımarıp' kötü bir biçimde bozdu. Bana göre 2.sezon çok kötüydü. Sırf çocuklar var diye çocuk dizisi demiyorum fakat 3.sezonu da gördükten sonra(1 bölüm izlemiş olmama rağmen) diyebilirim ki dizi hakikaten çocuk dizisine dönmüş durumda. Senaristler ''Nasıl yazarsak yazalım nasıl olsa izlenecek'' kafasıyla yazıyorlar sanırım. 2 ve 3.sezonun konuları çok çok kötü bence. Bilmiyorum artık bir tek ben mi böyle düşünüyorum...


 
3. sezonu dün bitirdim, aynı şeyleri düşünüyorum. sanırım mystery/thriller havasından düz aksiyona dönüşmüş olması beni rahatsız etti.


  • plutongezegendegilmi  (09.07.19 22:01:33) 
netflix ilk sezon tutan islerini hep ayni formulle devam ettirmek gibi bir hataya dusuyor niyeyse. belirli bi sablonlari var ve tum dizileri buna uyduruyorlar.

guzelim black mirror'i bile satin alip bok etmeyi basardilar.

cok izleniyor ki boyle yapiyorlardir. adamlarin hbo gibi iz birakacak dizilere ihtiyaci yok.
  • brkylmz  (10.07.19 09:05:07) 
Dustin tatlı ve komik bir karakter olabilir ama ilk yazdığımda da dediğim gibi çocuğu komik buldular ve sürekli onun üzerinden saçma saçma espriler üretmeye çalışıyorlar. Dizinin ana konusu yok bir kere. Ortaya karışık. Öyle olunca da her sezon gereksiz bölümler izliyoruz. 2 ve 3.sezonun konuları ne kadar kötü Allahım. Onlar nedir öyle ya!

Sanırım Netflix'te olup bozmayan diziler sadece Avrupa dizileri. Onlar en fazla 2-3.sezon sürüyor ama bu? İlgiyi buldular ya tamam. Oynat dur.
  • bitchesaintshit  (10.07.19 14:05:39) 
3. sezonu bu gün bitirdim ben ve baya beğendim. İkinci sezon konusunda hak verebilirim ama çünkü geçen sene izledim ve şu an aklımda hiçbir bilgi yok olay örgüsüne dair ikinci sezonun.

Bu sezon biraz yavaş başlıyor ama son 4-5 bölüm bayaaa iyi bence
  • nundu  (11.07.19 16:58:40) 
Winona Ryder çok kötü oyuncu değil mi ya!! O kadar sırıtıyor ki kadın anlatamam. En kötü cast seçimi bence. Rol yapamıyor. Role girmesi gereken sahnelerde face palm yaptırıyor bana. İnanılmaz kötü bir oyunculuk.


  • bitchesaintshit  (14.07.19 17:32:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.