[]

salata/sebze beni doyurmuyor

hemen tekrar acıkıyorum. her öğünde de et yiyemem. şeker ve karbonhidrat olmadan nasıl doyacağım?
 
Karbomhidrat icerse de Bulgur, karabugday, Kurubaklagil, yogurt gibi protein de iceren besinleri ekleyebilirsiniz.


  • red g  (08.07.19 22:51:04) 
yag diye bi sey var. tavsiye ederim. protein sadece ette yok. sebze mebze bunlar zaten lif ve doluluk hissi haric bi numarasi olmayan seyler.


  • alperz  (08.07.19 22:52:39) 
yoğurt, peynir ve yumurta yersen tok tutar.


  • walter white kilikli  (08.07.19 22:52:51) 
Salatayı biraz yağlı yiyin 2 kaşık kadar


  • bisorumolacaktı  (08.07.19 22:59:12) 
yağlı yiyorum zaten, pek fayda etmiyor. acayip açım bu saatte.


  • xvyz  (08.07.19 23:02:29) 
haşlanmış yumurtalı salata daha doyucu olabilir. ramazanda bile yumurta yeme üzerinde duruyolar sürekli hakikaten doyurucu bu meret.


  • pardus  (08.07.19 23:24:10) 
yumurta, ton balığı ve tavuk göğsü. nispeten ucuz alternatifler. özellikle yumurta.


  • o kadar da degil aga  (08.07.19 23:36:58) 
Salatana daha doyurucu olması için haşlanmış nohut, buğday, yeşil mercimek,yumurta koyabilirsin.ya da hindi füme, avokado, ızgara tavuk, anasonlu küçük galetalar, ceviz, badem, kaju gibi kuru yemişler.


  • astrid  (08.07.19 23:55:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.