[]

MSI R9 380 Gaming 4GB ekran kartı 2. el ederi nedir?

ekran kartımı yenilediğim için başlıkta belirttiğim ekran kartımı satıyorum. 750 tl'ye koydum bilgisayarcılar 600-650 olur mu diye mesaj atmaya başladılar. işkillendim, ben bu kartı ucuza mı koydum acaba diye?

kart sıfırdan farksız, vatan'dan aldım eylül 2015'te. kutusu, faturası, her şeyi duruyor. mining falan da yapmadım. piyasayı bilen arkadaşlar ederini söyleyebilir mi?


 
iyi fiyata koymuşsun. bende aynı kartın sapphire ve 2 gb olanı vardı (kasım 2015 tarihli) 550-600'e bırakmayı düşünüyordum. 700 diyene ver bence.


  • signore  (08.07.19 18:59:36) 
750 yaz 700 diyene ver.


  • tabii lan manyak mısın  (08.07.19 19:12:18) 
Bende sapphire R9 380 4gb satmaya çalışıyorum kaç aydır 700tl ye kadar indim ama alan bulamıyorum letgo da. Genelde komik teklifler geliyor. 700e bulursan sat bence.


  • wampex  (08.07.19 22:58:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.