[ANKET] Aynı kişiyle ilk sevişmeniz mi yoksa ikinci sevişmeniz mi?

daha iyiydi, daha başarılıydı, daha güzeldi. siz nasıl tanımlamak isterseniz.

gündemde çok fazla seksli başlık olmaya başladı farkındayım ama uzun zamandır bu sorunun cevabını merak eder dururum. sorudan çok uzaklaşmadan direkt cevap verirseniz sevinirim.

derdimi de şey edebilirsiniz. izin veriyorum.

sonraki sevişmelerimiz daha güzeldi, ten uyumunu, nelerden hoşlandığını sevip sevmediğini bilmediğin için ilk sevişmede mal gibi kalabiliyor insan

  • the beste  (07.07.19 19:46:21)
ilk sevişme hep biraz tedirginlik barındırdı, sonrakilerde de grafik sonlara doğru düşüyor.

  • olaylar olaylar  (07.07.19 19:49:21)
İlk sevişme..daha heyecan verici

  • astrid  (07.07.19 20:06:52)
ikincisi. sadece sevişmede değil genel olarak hemen her şeyde "öğrendikçe, alıştıkça, benimsedikçe daha iyi" insanıyımdır. gerçi sanırım çoğumuz için böyle bu. neyse. 365 günün 365'inde de sevişsem, 366. gün karşıma daha önce hiç görmediğim farklı birisi çıktığında tedirginlik ve ürkeklik olur, rahat hissedemem. iki ve sonrasındakiler daha iyi olur o açıdan.

  • der meister  (07.07.19 20:12:56)
keşfetmenin heyecanı unutulmaz, tabiki ilk

  • clever  (07.07.19 20:34:36)
meister +1

2., 3., 4. ve sonraları.
  • xvyz  (07.07.19 20:34:38)
bugün anlayacağım. ilki aşırı iyiydi ikincisi bakalım nasıl olucak.

  • scudman1  (07.07.19 20:41:33)

  • somethinginthewayshemoves  (07.07.19 21:23:52)
kişiye bağlı. ilk seferinde tedirginliğe rağmen güzel reaksiyonlar alındıysa ikinci sefer için daha fazla özgüven gelişiyor. çıplakken beğenilmeme gibi kaygılar da olmaz.

  • sinek kral  (07.07.19 22:02:59)
İlki daha heyecanlı olsa da ikinci daha keyifli olur.

  • gazozailacatmauzmani  (07.07.19 22:03:08)