Fransızca - Kira İlanı

Merhaba,

Fransa'da ev bakıyorum. Fiyatla ilgili böyle bilgiler var.

À PROPOS DU PRIX
Loyer : 490 € / mois charges comprises, dont :
- Provisions pour charges avec regularisation annuelle : 15 €

Honoraires TTC à la charge du locataire : 338 €
- Dont honoraires TTC réalisation état des lieux : 78 €

Dépôt de garantie : 600 €

Şimdi bu 78 euro 338 euro içinde mi yoksa ayrı bir vergilendirme mi? Bu evi tutarsam aylık masrafım bu ücretlerinin hepsinin toplamı mıdır?

Aylık kira 490€ net ödenecek, bunun içinde harici giderler dahil demiş. Açıklamada bu giderlerin takriben aylık 15€ kadar olabileceğini öngörmüş. 338€ ise emlakçı komisyonu, ilâve olarak da evi teslim etmeden önce durum tespiti yapılacak emlakçı.ile. bu da 78€ gibi bir ücrete tâbi. 600€ depozito

  • gereksiz bilgilerle dolu hafiza  (07.07.19 19:05:07)