[]

M2 metro neden bu kadar yoğun?

Haftaiçi her mesai gününde itü-ayazağa durağından, yenikapı’ya doğru gidiyorum.

4. Durak olduğumuz için ortalama olarak, yer bulabiliyorduk. İtü’nün sınavları başladı yoğunlaştı, sınavları bitti tren çok boş gelmeye başladı, çok rahat yer buluyorduk.

Son günlerde tekrar yoğunlaştı ama anormal yoğunlaştı. Daha dördüncü beşinci durakta metrobüs gibi oluyoruz.

Ne oldu? Neden böyle oldu? Siz de konunun farkında mısınız?

 
Fatih köprüsündeki çalışmadan dolayı çoğu insan arabaları evde bıraktı ya da hacıosmana park etti ve toplu taşıma kullanmaya başladı.


  • ırene adler  (06.07.19 22:07:51) 
Köprü +1

M2 zaten yıllardır artan ivmeyle kalabalıklaşan bir hat. Yaz olmasının da biraz etkisi olabilir, turist vb.
  • dreamnesiac  (06.07.19 22:20:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.