Yeni başlayanlar için dedektif romanı önerir misiniz?

Bir abimiz dedektif romanı okumak istiyor. Çok fazla kitap kültürü yok. Ona kolay okunan bir dedektif romanı alalım dedik. Ne önerirsiniz?

Sherlock Holmes kitaplarının hepsini tavsiye ederim

  • Opaug  (06.07.19 21:15:34)
john verdon'un kitaplarina bakiniz. aklindan bir sayi tut, gozlerini simsiki kapat, şeytanı uyandırma, peter pan olmeli. bu kitaplar bir seri. polisiye romanlar. bas karakter dave gurney emekli bir dedektif.

guzel, ben seviyorum. ilk ikisini lisede okumustum. ucuncuyu universitede okudum ama daha dorduncuyu almadim araya baska kitaplar kaynadi.
  • batlegolas  (06.07.19 21:17:44)
Val McDermid'in Tony Hill ve Carol Jordan serisi de olabilir belki, dedektiften ziyade suçlu profili çıkaran bir psikiyatrist ile ilgili ve Wire In The Blood dizisinin kaynağı. Olur da beğenirse diziyi falan da izler belki. 10 kitap falan var yanılmıyorsam, sonuncusu bayağı kötü ama çoğu sürükleyici.

  • sopiro  (06.07.19 22:08:08)
Grange kitapları polisiyedir

  • basond  (06.07.19 23:09:46)
Agatha Christie 'nin bütün romanları.

Beğenmediği olursa gelsin beni ayıplasın.

Not: Ne güzel. Bugün herkes kitaplardan konuşuyor :)
  • Mirket  (06.07.19 23:26:25)
Jean christophe grange, harlan coben

behzat ç. serisi :)
  • piranase  (06.07.19 23:52:34)