izmir'den kaşa otobüs

Selam herkese,

İnternet'te araştırdığım kadarıyla tek alternatif Pamukkale gibi duruyor, onların da İzmir-Kaş seferi öğlen 12.30 ile akşam 23.30 olmak üzere iki adet günde. 12.30 otobüsüne yetişemiyor, akşam 23.30'a kadar da beklemek istemiyorsam alternatiflerim var mı acaba? Yoksa gece yolculuğu tek seçenek mi?

Antalyaya gidip oradan minibüsle devam etmek, daha uUn surecektir tabii

  • red g  (06.07.19 18:53:11)
izmir fethiye yapıp, fethiye - kaş yapabilirsiniz. Ben kalkan-izmir yapmak durumunda kalıyorum arada. sabah akşam yer olmasa bile buluyorum bir şekilde. örneğin kaş-fethiye yapıyorum fethiye-izmir saat 8 e kadar nerdeyse her saatte bir var. gece de 01 seferi falan oluyor

  • x factor  (06.07.19 18:53:16)
izmir-antalya uçak, otobüs --uçakla gidilecekse havalimanından 600 veya tramvay ile otogar, otogar'dan en geç 1 saat aralıklarla kalkan batı antalya turizm arabaları, sahil yolundan kaş...

izmir- fethiye, fethiye otogardan yine batı antalya ile kalkan veya kaş...

izmir-korkuteli, ara yoldan giden köy otobüsleri ile kasaba adlı kasabadan geçip kaş merkeze inmek... üst yolu kullanmak kaş'ta yaşarken her zaman bana daha makul geliyordu. ancak bu alternatif sizi zorlayabilir.

ikinci alternatifi kullanacaksanız kalkan-kalamaki petrolün önünde inmemeye özen gösterin. çoğu insan kaş diye orada iniyor. otobüsçüler de uyarmıyor.
  • mind mischief  (06.07.19 19:33:56)