[]

Bedelli askerlik dönüş bileti hangi güne almalıyım?

Arkadaşlar, sevk belgemi çıkarttım şunlar yazıyor:

Sevk tarihi: 20.07.2019
Yol süresi: 1
Katılacağı tarih: 22.07.2019

Gidiş dönüş uçak bileti alacağım ama tarihler karışık ne zaman biteceğini yazmamışlar. Hangi gün terhis oluyorum ve saat kaçta?

çok teşekkür ederim.

 
9 Ağustos’ta terhis olursunuz. Saat 12 olmadan çıkmaya başladık biz ama kişi sayısına göre de değişir.


  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (06.07.19 10:31:50 ~ 10:33:34) 
Yemin töreni Cuma günü olur. İstisnası var mıdır bilmem, ama bana öyle dendi ve benimki de cuma günü oldu mesela :) Cuma öğleden sonra kışladan çıktık.


  • hümanist tabutçu  (06.07.19 10:43:31) 
Yemin töreni cuma günü olur. Istisna olarak bazı yerler pazar günü yaptı. Dün saat 12.15te özgür bir adamdım. Garanti olsun diye 4e doğru alın dönüş biletini. Alay çıkışı trafik çok olacaktır


  • kablelvuku  (06.07.19 12:45:01) 
@eyke bende aynı dönem aynı birlikte olacağım. bayram için tatil planı yapıyorum ama giden arkadaşlarımın söylediği yüzde 99 Cuma günü 12 gibi çıkış olacağı.


  • un4given  (06.07.19 16:42:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.