slideshow için müzik önerisi

Ben bir müzik cahiliyim. Ama hazırladığım fotoğraf sunumu için müzik seçmem lazım.
Sunum da şöyle bir şey: 4 dk 5 sn civarında sürüyor, güneşli bir havada bir meydan, meydanda gelen geçen insanlar var. bütün fotoğraflar sabit bir noktadan çekildiği için de güneşin havadaki hareketini, gölgeleri falan izliyoruz.

Kesinlikle enstrümantal, buram buram depresyon olmayan ama çok kıpırdak da olmayan bir şeyler... Ama Farid Farjad olmasın. Ne olsun?

yann tiersen - comptine d'un autre été l'après midi

fizy.com
  • olkol  (07.04.10 15:03:23 ~ 15:11:57)
olabilir mi?
www.youtube.com

  • p a t r i o t  (07.04.10 15:03:41)
bu geldi direk aklıma nedense. klipten de çağrışmış olabilir. güneş filan da yok gerçi de. bana olur gibi geldi.

www.youtube.com
  • tepedeki psychedelic adam  (07.04.10 15:07:29)
  • monariza  (07.04.10 15:17:00)
eğer temaya uydurabilirsen kıpırdaktan zarar gelmez, hatta çok daha etkilidir. bilmiyorum fotoğrafları görmek, olayı izlemek lazım elbette ama. şunu dene bir..

www.youtube.com
  • mordorlu ziya  (07.04.10 15:18:24)
yann tiersen fotoğraf gösterimlerinde çok kullanılıyor, istemedim o yüzden.
romance de amor tam olabilir diyordum ki, kısa olduğunu fark ettim.
cul de sac fazla "kıpırdak" (hehe kıpırdak ne demekse...)
stairway to heaven olabilir aslında, belki.
big city dreams de kıpırdak ama güzelmiş gibi, bir daha dinlemem lazım. ama o da kısa...

of =) çok teşekkürler
  • kobuzchu kiz  (07.04.10 15:24:36 ~ 15:26:11)
hareketlidir ama başarılı bir parça

Dj Tandu - Ayla :

www.youtube.com
  • kimlanbu  (07.04.10 15:43:22)
belki merak eden olur, şunu kullandım: fizy.com (cirque du soleil, jeux d'eau)

  • kobuzchu kiz  (07.04.10 16:29:03)
senin düşündüğünle benim aklımdan geçen çok farklıymış ama sunumu görseydim dha tutarlı bi tahmin yapabilirdim belki :)
ayrıca cirque du soleil çok ünlü bi sirk ve bu yılın kasım ayında türkiye'ye gelme ihtimalleri var. hani bunu dinleyip de merak edip diğer parçalarını da dinleyen ve hatta izleyen ve bunları yapmışsa da herhalde sevmiş duruma gelecek olan olursa akıllarında bulunsun diye dedim :)

  • tepedeki psychedelic adam  (07.04.10 18:46:41)