bu hesaba erişim kapatılmış

merhaba,

yaklaşık 3.5 sene sonra bu yıl şubat ayında yazar olduğum ekşi sözlük hesabım uçuruldu. herhangi bir kötü, hakaret içeren mesaj veya içerik paylaşmadım. sabah itibariyle de sözlük hesabım aktifti. ancak öğle saatlerine doğru bir anda bu durumla karşılaştım. lütfen bir moderatör veya bilgisi olan arkadaşlar bana konuyla ilgili yardımcı olabilir mi? moderasyon tarihçem aşağıdaki gibidir.

19.02.2016 06:15 [not] 90 gün içinde giriş yapmadığından hesabı otomatik deaktive edildi
04.05.2017 06:23 [not] 90 gün içinde giriş yapmadığından hesabı otomatik deaktive edildi
16.09.2017 06:15 [not] 90 gün içinde giriş yapmadığından hesabı otomatik deaktive edildi
16.02.2019 03:53 [-çaylak] algoritma onayı
04.07.2019 11:36 [uçur] çöp entry profili

Selamlar. Modlog zaten aşağı yukarı açıklamış durumu. Herhangi bir kötü, hakaret içeren mesaj veya içerik paylaşmamış olmanız ile "çöp entry profili" çok farklı şeyler. Zaten hakaret içeren entry'niz olsa "gg" sebebiyle uçardınız.

Çöp entry profili kabaca şöyle; bilgi vermeyen, katkı sunmayan, boş içeriklerin ağırlıklı olduğu entry profilidir. Tahmin ediyorum bolca anket entry'si de vardır.

"Benim entry'lerim öyle değildi" diyorsanız sözlüğün iletişim ara biriminden yazıp dönüş bekleyebilirsiniz. Eğer sizi haklı bulurlarsa hesabınızı canlandırırlar. Sizi haklı bulmazlarsa cevap dahi vermezler yalnız, onu da göz önünde bulundurun.
  • gonion  (04.07.19 19:33:32)
biri sana kafayı takmış
sözlüğün %90’ı zaten çöp profil
onun için kılıfına uydurmuşlar
boşuna canını sıkma bence
  • otopsicocugu  (04.07.19 23:57:19)