[]

yalova'da denize girmeli tatil yapılabilecek yer var mı?

birimiz istanbul pendik'te birimiz bursa iznik'teyiz. buluşup tek gece konaklamalı bir tatil planımız var ama yer konusunda kararsız kaldık. yalovada buluşmak mantıklı geldi. konakalama için çadır vs. de kurabiliriz. önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

yalova olması zaruri değil başka önerilerinizi de alabilirim. aracımız var.


 
çınarcık var


  • olaylar olaylar  (04.07.19 18:32:02) 
yalova çiftlikköyden denize girebilirsiniz.


  • jamswety  (04.07.19 18:36:08) 
Cinarcikta sahil tas, ve denizin girisi biraz yosunlu vs. armutlu da sahil kum ve denize giris daha temiz. Kucuk kucuk koylar gibi caddenin ustunde. Ciftlikkoyde de armutludaki sahilin bolunmemis hali ve yine kum sahil var, merkeze daha yakin.


  • Olric  (05.07.19 01:17:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.