lcd tv falan bir tavsiye...

selam arkadaşlar. salona bir lcd alcağız bu aralar 1500 tl civarı olacak bu alacağımız da. yani '+,-'100 de olacak her halde.

neyse bimekste indirime girmiş; topshiba 42av635 full hd falanmış. 1500 tlymiş.

ya yapıalcak maskimum şey tv izlemek, arada film falan izlemek bir de ileride ps3 alıp oynamak ki daha değil. ileride o da..

neyse bu tv yi tavsiye edersiniz? yoksa başka neleri şey edersiniz? bir el atın be gözünüze kurban be hadi be : ))

baktım da dediğiniz modele,1370 liraymış fiyatı,gayet iyi...full hd,42",1080p...daha ne olsun derim ben buna:) beklentilerinizi fazlasıyla karşılar bu tv...

  • p a t r i o t  (07.04.10 13:33:27)
toshiba 42av635 tv,film arada da ps3 için idare edecek bir tv'dir. bence mantıklı bir seçim olur, 15000:1 kontrast oranı, 5 ms tepki süresi sizin istekleriniz için yeterlidir. fakat ps3 işin içine girince size başka bir tavsiyede bulunabilirim, o da samsung 5 serisi.

www.hepsiburada.com

bu tv ps3 bakımından da sizi mutlu edecektir, tek dezavantajı var toshiba'ya göre o da aradaki 2inç'lik ekran boyutu..

bir diğer tavsiyem de lg 42lh3000 olabilir

www.teknosa.com

teknosa tabii ki pahalı, daha ucuza bulabilirsiniz bu tv'yi..
sadece seçenek olarak sundum lg'yi. ama ben olsam samsung'u alırdım sizi her yönüyle memnun edecektir..toshiba da iyi bir tv, seçim size kalmış aslında. bu lcd tv işi gerçekten insanın aklını çok karıştırır, isteklerinizi belirlemişsiniz artık son aşamadasınız, kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüzü alın:) son olarak, sizin yerinizde olsam seçimim şöyle olurdu;
1- samsung 40b530
2- toshiba 42av635
3- lg 42lh3000

kolay gelsin..

edit: eğer fiyatı 1370 lira ise, toshiba daha mantıklı bir seçim olabilir. seçim yine sizin, bütçeyi biraz arttırıp daha iyi bir tv(samsung 5 serisi) mi yoksa daha ucuza biraz daha az özellikli bir tv mi?
  • guro1907  (07.04.10 13:38:48 ~ 13:40:16)
çok teşekkür ederim arkadaşlar, sanırsam ki o fiyat nedeniyle evet toshibayı tercih edeceğim. artık kafam nerelerdeyse 1500tl yazmışım : )) evet 1370 tl. samsunga da bakacağım artık olduğu kadar. fikirleriniz için teşekkür ederim.

  • cedric tweedledee  (07.04.10 13:48:15)
istanbul bilişim'den samsung 40b620 aldım. şu an 1600 civarında. 10 numara tv.

  • radius  (07.04.10 22:39:19)