[]

Hiç sihir numarası biliyor musunuz?

Böyle arada yapmalık 2-3 basit numara öğreneyim diyorum.
Siz biliyor musunuz? Biliyorsanız hangi numaralar. 
biliyorum, paranın hangi elde olduğunu, havada uçan çatallar numarasını ve kül numarası vs


  • Big bada bum bum  (04.07.19 16:11:35) 
sahte parmağım vardı bir ara onunla bozuk para kaybederdim. başka da numara bilmiyorum.


  • sir gawain  (04.07.19 16:18:48 ~ 16:19:11) 
ben de birkaç tane iskambil kartı ile numara biliyorum, youtube'da falan öğrenebilirsiniz.


  • candide  (04.07.19 16:45:34) 
bir deste kagit al. en alttaki kagidin ne olduguna bak caktirmadan. sonra karsindakinden bir kart cekmesini iste. cektigi karta bakmadan al, en alta koy. sonra kabaca desteyi karistir. cekilen kagit muhtemelen hala en alttaki kagidin bir sonrasinda olacak. destedeki kagitlara sirayla bak ve cekilen karti bul.

yegene yapiyorum bu numarayi, bayiliyor.
  • jimicik  (04.07.19 16:53:23) 
Mandrake miyiz nerden bilelim


  • (s)AINT  (04.07.19 18:41:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.