[]

zeytinli festivaline gidilir mi?

Zamanında rakın koklara, sonispherelara gider ve sağlam eğlenirdik ama ondan beri festival görmedim ben. Dün gece konuştuk 6 kişilik çete halinde gitmeyi planlıyoruz, benden haber bekliyorlar ''tmm gidek'' dersem biletleri alacaklar. Ben gitmezsem bunlar kesin gitmez o yüzden baskı var üzerimde :D

Kitle nasıl, tuvaletler nasıl, kamp alanı nasıl? çadırda kalmakta zorlanıyorum ben nefesim kesiliyor mezar gibi sankiaq boğulursam orada pansiyon falan var mı?

Gidilir mi?

 
Kamp alanı biraz kalabalık tabi, biz pansiyonda kalmıştık. Yemek alanını beğenmiştik, farklı seçenekler vardı. Çadır zor geliyorsa orada daha da zorlaşabilir işiniz. Çadırlar hep dip dibe zira. Sevdiğiniz müzisyenler varsa gidilebilir ama kampsız tavsiye ederim.


  • on and off  (04.07.19 14:46:27) 
ilk günden beri gidiyorum.
kitle eh işte, ne bekliyorsun bilmiyorum ama yaşın 26+ falansa işin gücün varsa biraz garip/yabancı gelebilir ortam.
esenler otogarı tuvaletine laf edenler burayı görmemiştir, görseler orasının kıymetini anlarlar.
pansiyon falan biraz zor. hem yer hem de fiyatlar şu an uçmuştur. bir yıl önceden kapatıyor kamp pişmanlığını yaşayanlar. araba varsa turistik olmayan - havran vs - yerlerden bakın daha mantıklı olur.
  • denek hayatım  (04.07.19 15:15:19) 
O tarafta yaşıyorum. Gelmeyin kotu. Unili gençler denizi tuvalet gibi kullanıyor.


  • geçerkenugradım  (04.07.19 15:18:01) 
arabayla gidilip ev kiralanacaksa güzel oluyor. sadece müzik için sandalyeleri alıp konser alanına gidiyorsunuz, sadece müzik.

onun dışında gündüz arabayla yakınlardaki güzel plajlara gidersiniz, çünkü festival denizine girilmez iğrenç oluyor, ev kiraladığınız için de tuvalet banyo yatak vs.. derdiniz olmaz.

aksi halde 27-28den büyük insanlara göre değil hocam. biz gittiğimiz yıl anlattığım gibi yapıp çok eğlenmiştik ama çadırda kalsak duramazdık, ses, ergenler, wc ler leş, deniz kötü, duş suyu akmıyor/çok sıra oluyor vs.. bin tane şey.
  • benaslinda  (04.07.19 15:32:55) 
Lineupta arkadaşlarının grubu falan varsa git kuliste takılırsınız eğlenceli olur yoksa salla


  • vedatchilipeppers  (04.07.19 22:04:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.