tunç soyer hakkında ne düşünüyorsunuz?

hiç tanımadığımdan soruyorum. izmir'i daha iyi bir hale getirecek, bir sonraki seçimlerde insanların gönül rahatlığıyla oyunu verebileceği biri mi?

yarı seferihisarlı olarak kendisini seferihisar belediye başkanlığı yaptığı dönemden tanırım. izmir için daha iyi bir aday olamazdı.

  • mutantking  (04.07.19 13:27:31)
ilk gözlemim, yıllardır mayın tarlası gibi olan izmirin pek de merkezi sayılmayacak yerinde olan yolları çoktan yapmaya başlayıp bitiriyor. sırada alsancak ara sokakları falan var.

bir de indirimler yaptı tabi.
  • garavel  (04.07.19 13:28:51)
nazik,iş bilen bir adamdır.daha önce görüşmüştük telefonda seferihisar belediye başkanı iken.gerçekten de daha iyi olamazdı.

  • natallica  (04.07.19 14:04:19)
bunu söyleyebilmek için çok erken, umarım güzel olur en azından bu sefer umudumuz var.

  • ilkot  (04.07.19 14:07:30)
@garavel +1 bazı ara sokak ve caddelerde asfaltlama yapılmaya başlanmış. umarım bütün yollar düzeltilir. çünkü yollar tarla gibi.

  • draconas  (04.07.19 14:07:48)
Çok fazla fark yaratacağını düşünmemek Levent birlikte trafik, park, izban, iyice artan ulaşım yükü gibi konulara el atması gerek. En azından öğrenciler için. 1.8 basmak yerine 1.25 vs basıp aktarmalar da 15-25 kuruş basilsa öğrenciler için daha adaletli bir seçenek olur. Zaten bitik durumdayiz

  • westblack  (04.07.19 14:23:04)
Tramway yazacaktim Levent yapmış telefon. Kusura bakmayin

  • westblack  (04.07.19 14:40:34)
Öğrenci dostu değil. Hiçbir kolaylık saglamadigi gibi yaz dönemi bazı otobüs hatlarının iptal edilmesini normal karşılıyor sanırım. Bir uçtan diğer uca gitmek tam bir cehennem oldu iyice. Ayrıca ekstra bi indirim falan da yok.

  • superfluid  (04.07.19 15:44:29)
Karısının adından dolayı uzaylı olduğunu düşünüyorum. (bkz: neptün soyer)

  • ground  (04.07.19 16:57:12)
azizden her türlü iyi aziz eski kafa siyasetçi. tunç daha genç daha atik gibi bakalım görücez ne yapacak. izmirin şu an en büyük sıkıntısı trafik ve ulaşım.

  • mikahakkinen  (04.07.19 17:16:36)