Açık Öğretim Lisesi Okul Puanı

Ablam 2004-2005 döneminde açık öğretim lisesinden mezun oldu.
bu sene öss'ye girecek. okul puanını nerden öğrenebiliriz.

bildiklerimi yazıyorum sadece yanlış anlaşılmasın..

açık öğretim lisesinden mezun olan öğrencilerin ortaöğretim puanları gerçekten iyi oluyor eski sisteme göre bir yakınıma 77-78 puan getirisi olmuştu fakat şimdi en yüksek orta öğretim puanı 75 olduğundan dolayı tahminim 73 gibi bir puan gelmesi muhtemeldir.
  • emresimsek  (07.04.10 12:18:24)
ben bu soruyu öss'ye girene kadar merak etmiştim. halk eğitimdeki görevlilere sormuştum, hesaplamak zor gelmişti onlara da. geçiştirmişlerdi. daha önceden öss'ye girdiyse eğer oradaki puana göre aşağı yukarı bir şey tahmin edebilir.

  • relief  (07.04.10 13:06:49)