[]

Bu Araç Çiziği Ne Kadar Mal Olur

Arabanın motor kapağını çizmişim? Kaça patlar?
 
motor kapagi farkli bir parca kaputun icinde, siz kaputu cizmissiniz, boyayi sokup atmis gordugum kadariyla, lokal boya atabiliyorlarsa lokal atacaklar, 200-500 tl arasinda degisiyor fiyatlar.


  • müptezel dostoyevski  (03.07.19 14:49:12) 
Maks 500. Iyi boyaci bulun da siritmasin.


  • baldan kaymak  (03.07.19 14:50:39) 
Bu fotoğrafı sakın kaybetme. Arabayı satarken kaputta boya var dersen herkes önden kazalı diye düşünüp almaktan vazgeçecektir. İlana bu fotoğrafı da ekleyip 'kaputtaki lokal boye bu nedenle oldu" dersin.


  • himmet dayi  (03.07.19 15:05:39) 
himmet dayi+1

300 lira tutar diye düşünüyorum, hemen hemen aynı boyutta bir kısmı 300 liraya boyattım geçen sene
  • kerkük zindanı  (03.07.19 16:20:39) 
kaskoda mini onarımla halledebilirsin ancak ben önermem kasko artıyor sonra. bu ince işçilik gerektiriyor her yere yaptırma.


  • mikahakkinen  (03.07.19 17:39:16) 
ok fiyatlar belli oldu, simdi sana bir soru soralim. bunu nasil becerdin? :)


  • cooperr  (03.07.19 17:52:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.