[]

eBay kargo ücreti sorusu

selamlar,

eBay üzerinden kitap almaya çalışıyorum. Aynı satıcıdan 3 kitap almak istiyorum, her bir kitabın 7 dolar kargo ücreti var.

fakat 3 kitap için 21 dolar kargo ücreti kesiyor. bu işin normali bu mudur? tek kargo ücreti ile 3 kitabı gönderemez mi acaba?

teşekkürler.

 
bunu neden satıcıya sormuyorsun güzel insan ?


  • vladimirdökümov  (03.07.19 12:43:24) 
@vladimirdökümov: satıcı mesaj olayını kapatmış çünkü.


  • babilbaligi  (03.07.19 12:45:44) 
Satıcı ile anlaşmanız gerekiyor, kargonuzu posta yoluyla ya da tek seferde 3 ürünü birden yollamasını rica edeceksiniz. Satıcı ile anlaşmaktan başka çare istiyorsanız ''free shipping'' ürünleri almayı deneyin. Bunun dışında kargo ücreti satıcıya ait olsa bile eBay'e o ücreti ödemek zorundasınız.


  • Beherit  (03.07.19 12:57:20 ~ 13:10:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.