[]

Android cihaz ve ekran goruntusu alma (screenshot)

Eskiden screenshot alinca goruntu ekranda kaliyordu, direkt duzenleyip paylasabiliyordum.

Son zamanlarda ekran goruntusu alinca direkt kaydedip kayboluyor goruntu. Galeriden ya da yukaridan indirip fotoyu acip editlemek gerekiyor.

Mis gibi ozelligi mi bok ettiler yoksa ben mi bi ayari degistirdim?

 
ss aldıktan sonra ekranda kısa süre görünüp kapanıyor. benim bu şekilde en azından.


  • teknikekip  (03.07.19 13:27:34) 
bu durum telefonunuzun markasına, modeline, android sürümüne göre değişiyor çok yüksek ihtimal, benim xiaomi'de bir değişiklik yok fakat android sürümü de en yenisi değil artık.


  • gkhncnzdgn  (03.07.19 13:41:10) 
@teknikekip iste kisa sureli kalmiyor artik, hemen kayboluyor.
@gkhn s8 telefon. en son bi guncelleme gelmisti gecenlerde, orda degistirdiler sanirim.

  • brkylmz  (03.07.19 13:54:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.