[]

Udemy hakkında

Mağaradan yeni çıktığım için burayı da yeni keşfettim.
Sormak istediğim şu, çoğu eğitim indirimde 29tl gözüküyor ve son 2 gün diyor bu fiyatlar için. Gerçekten bu fiyatlar indirimli mi?
Gözüme bir iki ders kestirdim de bunları alayım mı, yoksa bura zaten böyledir her gün indirim mi yapar? Hatta belki daha ucuza alabilir miyim ileride bu eğitimleri?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

 
Hayır o indirim sürekli yenileniyor. Ben aldığım dersleri daha indirimsiz aldığım hiç olmadı. Daha ucuzunu anca üstüne kampanya kodu ararsan bulabilirsin.


  • mimetorg  (03.07.19 09:08:57) 
29'un altına pek düşmüyor. ama 29'dan fazlaysa bekle biraz sık sık indirime giriyor. aldığım kursların hocaları mail atıyor bazen. yeni bir kurs ekledim x konuyla ilgili aşağıdaki linkten alırsanız 25 lira falan diye mailler alıyorum. kurs sahibine ulaşabilirsen de onlar indirim yapabiliyor galiba.


  • contavolta  (03.07.19 09:32:05) 
3-4 aydır bu sitedeki eğitimlere bakıyorum. Sürekli indirim oluyor. En düşük 25, en yüksek 32 tl gördüm.


  • kendi helvasını kavuran zombi  (03.07.19 09:58:09) 
www.discudemy.com

buradan beleş dersler bulman mümkün. Türkçe içeriklerde çok güzel eğitimler yok. bazen iyilerin de %100 bedava kuponu düşüyor ama. arada sırada takip et.
Ayrıca fiyatlar devamlı düşüyor. ot indirimi b*k indirimi derken tüm yıl düşük fiyatlar oluyor. İki üç ay öncesine kadar düşük fiyat 25tl olurken bu sıralar 29tl'ye sabitledir.
  • foolrules  (03.07.19 14:18:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.