[]

bedelli askerlik erteleme

eşim 22temmuz da bedelli için birliğine teslim olacak ancak annesi şuan hastanede kanser ve baya ağır durumda. bedelli askerliği erteletebilme imkanımız var mı?
 
Allah şifa versin, umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur

Olmuyo diye biliyorum ama birlikle bi konuşun isterseniz. Ya da geç katılsın
  • (s)AINT  (02.07.19 22:56:28) 
en sağlıklı cevabı şubeden alırsınız, telefonla veya doğrudan şubeye gidip danışın.

normalde ölüm, evlilik ve sağlık sorunları(kişinin kendi sağlığı) belirtilerek bir dönem ileriye atılabiliyor fakat yakının sağlık durumuyla ilgili bir durumda bu hak veriliyor mu emin değilim. bir de dilekçe için 15 gün önceden başvurulması gerekiyor.
  • aziz dostum jack  (02.07.19 22:59:26) 
ben onun yerine gidebilirim heralde askerlik şubesine.yani baba yok maalesef onu da kaybettik şimdi o askerdeyken anneye birşey olursa bir daha toparlayamayız.


  • melodi  (02.07.19 23:04:57) 
tabii ki bilgi almak için siz gidebilirsiniz, durumu anlatırsınız, mümkündür derlerse zaten yönlendirirler dilekçe için.

umarım kabul görülen bir durumdur.
  • aziz dostum jack  (02.07.19 23:16:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.