[]

Yedigöller

Selam,

Arkadaşlarla Yedigöller Millî Parkı'na gitmek istiyoruz. Daha önce herhangi bir millî park deneyimimiz yok. Yedigöller'de ne yapılır, nasıl yapılır tarzı bize detaylı bilgi vermek isterseniz çok seviniriz.

Not: Kamp filan kurmayacağız, otelde kalırız. Kamp kuruluyor mu onu da bilmiyorum ya :)

Teşekkürler şimdiden.

 
Her sene belli donemler var. senede 2 gun. Biri ilkbahar digeri sonbahar. Yapraklarin rengine inanamazsiniz. Yedigollere yedi adet gol var. yuruyus icin ve doga fotografciligi icin cok guzel bir bolge. havasi temiz.


  • pietro  (01.07.19 23:11:05) 
kamp kurulur. milli parkın içerisinde ahşap evler var orada da kalabilirsiniz.
bol bol yürürsünüz.

  • mutlu yillar sana  (02.07.19 09:06:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.