2013 model playstation

selamlar.
bir ps4 alacağım. alacağım kişi sevdiğim bir iş arkadaşım.

ama cihaz 2013 üretimi. türkiye'de ps4 alan 14. kişiymiş.

ilk seriler sorunlu olur diye biliyorum ama kendisi her akşam fifa 19 oynuyor, yakın zamanda başka bir oyun oynamamış.

ben fifa değil de daha hikaye oyunları oynamayı düşünüyorum, ya da belki en fazla bf/cod falan. gta 5 kesin alırım hemen.

fiyat 1000 tl. ps4 + 3-4 aylık bir kol.

1999 tl'ye trendyol'dan almak mı yoksa bu mu? lütfen aydınlatın bu arkadaşı.

Bendeki de ilk fat kasalardan, hala taş gibi oyun oynatıyor. Bence alın gitsin.

Edit: ayrıca dualshock v1 hala elindeyse onu da alın, v2 dualshocklar çok cacık.
  • Beherit  (01.07.19 17:45:08 ~ 17:47:23)
2 sene önce ithalatçı garantili sıfır ps4'ler 1000 tl idi. nereden nereye...

  • angina pektoris  (01.07.19 18:02:36 ~ 18:03:25)
2018 ocakta 1150’ye almıştım sıfırını hey gidi günler.

Bence al gitsin 1000 liraya. Zaten 5 çıkacak yakında
  • (s)AINT  (01.07.19 18:13:46)
ps4 alan 14. kişiymiş lafına iyi güldüm :)

Ps4 Türkiye’ye geldiğinde Cevahir (İstanbul) , Ankara ve İzmir’de Mediamarkt- Teknosa gibi birkaç mağazada satışa sunuldu. Geceden orada bekledik aldık. Ama 3 büyük ilde birden olduğundan kaçıncı aldığını bilmesinin imkanı yok, sadece o mağazanın ilk satısında alma sayisidir.
  • Northern Mariner  (01.07.19 18:42:27)
bizim arkadas ortamından iki isim var aykut ve ekin isminde arkadaşlar. Ekin aykuta ps4 al diyor. ya bozulur kardeşim benim elektronikte sansım yok diyor. Ekin ise ; eğer ps4 alırsan ve bozulursa sana 2 bin lira ben vericem diyor. Aykut alıyor ps4 'ü 4 sene paşalar gidi her allahın günü kullanıyor. Geçen bira içerken konusu açlışdı hala 2 bin liraya ulasabilmiş değil. iddiaya girdiklerinde o paraya 2 tane alınıyordu :)

  • Aşk Adamı  (02.07.19 01:10:48)