Böyle bir mercedes gördünüz mü? Bu nedir?

Dün Akmerkez’in orda gördüm. Pırıl pırıl parlıyordu.

eksiup.com

1) böyle bir şey gördünüz mü hiç?

2) bu boya mıdır nedir? Bunun bir adı var mı?

Teşekkürler.

Elmasli folyo kaplama bu. Agir keko isi.
Boyle bir Mercedes yok zaten, modifiye. Bu arada isciligi de cok kotu.

  • stavro  (01.07.19 13:35:20 ~ 13:39:50)
1 - görmez olaydım
2 - bunun adı bile olmamalı

  • evde liyakat kalmamis  (01.07.19 13:36:37)
- görmedim ama iğrençmiş.
- kaplama diyorlar buna muhtemelen pırlanta kaplama diye geçiyordur ismi

  • kitik  (01.07.19 13:38:05)
Estetik olarak kötü olmasını geçtim, işçilik de çok kötü yapılmış.

  • akatreil  (01.07.19 13:39:59)
mercedes'in, markama zarar veriyorsun hayvan çocuğu, diyip arabayı geri alması gerekiyor. bende gördüm bunu iğrenç.

  • scudman1  (01.07.19 13:39:59)
bem de geçenlerde bağcılar'da bu tarz kaplama bmw gördüm, tam keko işi.

  • candide  (01.07.19 13:40:19)
Kristal kaplama diye geçiyor sanırım. Kadife kaplama, karbon kaplama vb farklı türleri de var. Kötü durmuş.

  • crown  (01.07.19 13:40:53)
barby special edition

  • sameidiott  (01.07.19 13:42:43)
  • arakaali  (01.07.19 13:51:16)
"kıroyum ama para bende" var ya hah iste bu tam olarak o

sahin dogan gazlayandan pek farki yok, biraz daha parasi var sadece
  • exlibris  (01.07.19 14:04:54)
bence bir iddia sonucu falandır bu, zengin biri sırf fakir bir keko ile taşak geçmek için sana mercedes alcam ama benim istediğim kaplama ile kullancan demiştir. keko da tabe lan manyak mısın demiştir, sonra zengin piç itlik olsun diye böyle yapmış vermiştir arabayı.

başka bir mantıklı açıklama getiremedim.

ben de geçenlerde bmw gördüm, kadife kaplamalı. hani kaputun üstüne falan yatıp sevişmek için falansa okey de, diğer türlü çok saçma yani. estetik de değil bence.

bu kaplama olayında tek sevdiğim şey sanırım mat kaplama. hatta düşünmüyor da değilim benim arabaya siyah mat kaplama falan yapmayı.
  • reanarchy  (01.07.19 14:20:20)
Ankara/Ostimde bu araba kaplama modifiye işleri ile uğraşan bir yer var, oranın kendi arabası. Ankarada çok gördüm bu arabayı.

  • battal gemalmaz  (01.07.19 16:27:09)