[]

yeni başlayan için yüzme malzemeleri

Merhaba arkadaşlar yüzmeyi bilmeme olayını tarihe gömmek istiyorum. bu nedenle bir yüzme kursuna yazılacağım ama daha hocanın gelmesine 3 gün var. ondan sonra da takvimine bakıcaz. o gelmeden ben şortumu bonemi gözlüğümü lazım olursa kulak tıkacını sipariş edeyim diyorum. hangi marka ve nereden alayım.
bir de şort mu alayım yoksayüzücülerin giydiği gibi mayo mu olsun?
başka ne ihtiyacım olur bilmiyorum.

bunlar ve diğer her türlü öneriler için teşekürler

 
Bunlar gayet yeterli görünüyor. Mayo, havlu, terlik, gözlük (mutlaka deneyerek almaya çalışın, burnunuza otursun.), bone, duş malzemeleri yeterli. İsterseniz burun tıkacı da alabilirsiniz ama ilk aşamada gerek olacağını sanmıyorum.


  • jacque  (01.07.19 12:50:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.