[]

dayıoğluna düğünde takı

baya yakınız
siz ne takıyorsunuz kayın olduğunuz akrabalarınıza?

not: nişanda ben ve kardeşim için birer küçük taktık

 
annen bilezik takiyorsa ceyrek yeterli olabilir,

sen evli ve aile sahibi isen bilezik zorlarsa yarim takmak iyi olabilir

kuzenin cok yakin cunku
  • exlibris  (01.07.19 11:34:25) 
yaklaşık 50 kuzenim var o yüzden ben çeyrek takıyorum. çok yakınsam çaktırmadan bilezik takıyorum. yakınlık derecesi önemli bence. içinizden ne gelirse.


  • carabelli  (01.07.19 11:47:21) 
şimdi ben bütün kuzenlerime çeyrek takıyorum. Ama babamlar zaten bilezik falan gibi büyük şeyler takıyorlar, o sebeple çeyrek yeterli oluyor. Ama yakınsanız yarım ya da 100 dolar olabilir. 100 dolar çeyrek ile yarım arasında bir yerde oluyor zaten.


  • kraldan cok kralci  (01.07.19 12:01:19) 
Sevdigim kuzenime çeyrek taktım. O ara maddi sıkıntım ve kendi evlilik planım olmasaydı en az yarım takardim. Nişanında 50 TL takmıştim ama bizde nişanda büyük takı takilmaz. Nişanda çeyrek taktiysan ve su an durumun çeyreğe müsait ise çeyrek tak.


  • elorelia  (01.07.19 12:12:53) 
ailece takıyoruz, çünkü bekarlık.

ailece takınca 10-15 gr bilezik maddi olarak yoğun bir dönemse tam altın.

çift olarak katılsaydım çeyrek takardım.
  • damla sakızlı dondurma  (01.07.19 12:37:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.