Godfather izlemedim

Konusunu da çok bilmiyorum. Büyük bir kayıp mı?
Matrix de izlemedim ben.
Hangisi daha büyük kayıp benim için?

İkisi de büyük kayıp, önce Matrix'i bitirin bence, kırmızı hap, aslında kaşık yok falan bu muhabbetlere fransız kalmak dayanılmaz. Godfather klasikleşmiş, yıllanmış şarap, ama izlememek büyük ayıp bu eserleri bence

  • speedy  (30.06.19 21:31:31)
seni tanımadığım için, senin için hangisi kayıp bilemeyeceğim. Ama ikisini de izlemiş biri olarak, benim için godfather daha büyük bir kayıp olurdu.

  • absel  (30.06.19 21:31:46)
Ikisi de orta bence.

  • black fridayde bos kutuya talim eden adam  (30.06.19 21:46:45)
Matrix’i bilmem ama Baba kesinlikle kayıp.

  • levent bilgen  (30.06.19 21:47:20)
kardeş adresini ver sonny gelip seni dövecek.

  • tabii lan manyak mısın  (30.06.19 22:19:27)
ya sokiyim matrixe ayrıca godfather da cok boğuk filn bide 3 saat zamanında izlenmiş OLSA OK ama bu saatten sonra keyif vermez

  • all girls dream  (30.06.19 22:48:25)
Damat, godfather'daki gibi dayak yemiş esprisinden yeterince tad alamıyorsun mesela.

  • prizmatik  (30.06.19 23:04:31)
matrix ben de izlemedim

baba 1-2 yi tavsiye ederim. izle, biraz uzun ama guzel
  • exlibris  (30.06.19 23:09:05)
kayip denmez ama ikisinin de ismi bos yere one cikmiyor diyebilirim. kesinlikle keyif alacagini dusunuyorum.

  • jedilance  (30.06.19 23:43:42)
"zamanında izlenmiş OLSA OK ama bu saatten sonra keyif vermez"

aynen evet evet, suç ve ceza'yı da 1800'lerde okumak lazımdı şimdi okumaya gerek yok.
  • celeron 300a  (30.06.19 23:54:48 ~ 23:55:04)
Biraz ilgi meselesi de ama Godfather serisini izlemenizi tavsiye ederim, özellikle ikinci filmi çok iyi.
Matrix'i ben de zamanından çok sonra izledim ama Godfather kadar favorim değildir. İzlememiş olmak tabi ki kayıp değil, yine de bazı iyi esprilerde fransız kalmamak güzel.

  • anthemis nobilis  (01.07.19 09:59:51)
"aynen evet evet, suç ve ceza'yı da 1800'lerde okumak lazımdı şimdi okumaya gerek yok."

aynen aynen edebi eser ile sinema filmi aynı şey çünkü.
  • all girls dream  (01.07.19 13:23:28)