Trendyol, orijinal midir? -Vestel kulaklık-

Merhaba,

Vestelin kendi sitesinde 259 TL olan kulaklık (www.vestel.com.tr) trendyolda 82 TL (m.trendyol.com

Bir pislik var mı sizce, yoksa her şey normal mi?

Teşekkürler

normal

  • rentts  (30.06.19 12:59:31)
Bu ürün Trendyol adına ALP TİCARET tarafından gönderilecektir.

%100000 çakma.
  • Arthur Dayne  (30.06.19 14:44:13)
Çakma olduğunu zannetmiyorum ancak iki alternatif mevcut. Birincisi entegrasyon sistemi kullanıyorlarsa fiyat hatalı girilmiş olabilir. Siparişinizi iptal edebilirler veya puan düşmemesi için gönderebilirler. İkincisi, batan, kapanan mağazalardan elde kalan ürünleri çektilerse maliyetine yakın fiyata stok eritmek, reklam, tanıtım amaçlı veriyor olabilirler. Ürün bilgisi vestel yazdığı için ürün orijinal çıkmazsa her türlü iade hakkınız mevcut trendyol müşteriyi korur.

  • Deathcomenearme  (30.06.19 15:02:16)
kim vestelin çakmasını yapsın yav. 35 tane yorum var. Trendyolun iade politikası da türkiye standartlarının bayağı üstünde. baktın çakma gönder geri gitsin.

kulaklık zatne 259tl edecek bir kulaklık değil. 82 tl normal fiyat olarak.
  • ayin yazari  (30.06.19 15:14:19)
Bu kulaklığın fiyatı 70-80 arası gidip geliyor. Ederi de bu kadar zaten.
Kötü bir kulaklık bu arada, başka markalara yönelin derim.

  • aynabugusu  (01.07.19 01:01:40)