[]

Hasan mezarcı ziyareti

Merhabalar

Sohbet etmek amacıyla hasan mezarcıyı ziyaret etmek istiyorum. Aydınpınar köyünde bildiğim kadarıyla. Yerini yurdunu bilen tarif edebilecek var mıdır?

Teşekkürler

 
su an yurtdisinda yasiyor diye biliyorum ama emin degilim. eger duzcedeyse, aydinpinar koyu merkeze yurume mesafesinde. kendisinin daha detayli konumunu bilmiyorum ama.


  • pide  (29.06.19 20:43:02 ~ 20:43:32) 
Köyün yerini biliyorum da köyün içinde nerde acaba. Kahveye gidip sorsam da ne derler bilmiyorum. :)


  • emfuzi  (29.06.19 20:47:33) 
Koy meydaninda 13. Havari benim diye bagirsaniz bence o sizi bulur.


  • allah yazdiysa bozsun  (29.06.19 20:53:14) 
Gecen tesaduf ugur mumcu ile olan trt tartismasini izledim.
Adamin bu hal gelmesi cook gizemli bir olay. Hayat cok ilginc. Gider gorursen izlenimlerini yaz buraya.

  • tunaktunaktun  (29.06.19 22:56:36) 
Yurtdısında bu aralar


  • 000000  (29.06.19 23:28:32) 
eksisozluk.com

Buldum evi. :)
  • emfuzi  (29.06.19 23:47:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.