[]

orijinal microsoft office

Efendim darısı arzu edenlerin başına yeni bir bilgisayar aldım. Bu defa korsan içeriğe bulaşmama düşüncesindeyim ve lisanslı microsoft office almaya niyetliyim.

piyasa çok çok enteresan 40 liradan 4500 liraya kadar değişen garip bir aralıkta ürünler satılıyor gördüğüm kadarıyla.

Şimdi benim ihtiyacım ve talebim şu.

1-Evde tek ben kullanacağım,
2-word excel ve powerpoint yeterli
3-mümkünse daha hesaplı olması açısından office 2019 değil de 2016 istiyorum
4-1 yıllık değil ömürlük istiyorum

Kaç paraya, nereden almalıyım sevgili teknik bilgisi yüksek dostlarım
Şimdiden çok teşekkür ederim.

 
Bilişimcin'inden almıştım. Windows +office 2019 şeklinde.
Ucuz olanlar sadece tek bir bilgisayar için oluyor. (Sadece o fiziksel bilgisayar için) Format da atsan tekrar aynı bilgisayara kurabiliyorsun. Ancak bilgisayar değişince geçiremiyorsun lisansını. Pahalı olanlarda bu sorun yok tabi, ekstradan destektir onedrive alanıdır çoklu kullanımdır derken artıyor fiyat.

Bir de ıffice'in öğrencilere, öğretmenlere, akademisyenlere sunduğu ücretsiz paketler var. Genelde office 360 üzerinden okuyor. Onları da bi inceleyebilirsin.
  • diyanet takvimi  (29.06.19 09:12:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.