İÜ Avrupa Birliği YL-Doktora

İÜ Avrurap Birliği bölümü hayali mi? hocaları kimler falan bakmak istiyorum ama websitelerinde harcadığım saatler sonuçsuz kaldı ya da ben doğru yerlere bakamadım!

Nasıl aramak lazım?

Şimdiden teşekkürler

aves.istanbul.edu.tr adresinde tüm bölümler görünüyor, baktım ama öyle bir bölüm göremedim. Ancak, Avrupa Birliği diye bir anabilim dalı mevcut ve onda da tek bir araştırma görevlisi mevcut. Enteresanmış gerçekten.

İstanbul Üniversitesi öğrencisi değilim bu arada, umarım içeriden bir öğrenci daha doğru ve detaylı bir bilgilendirme yapar.
  • tel tokasini duzelten samuray  (28.06.19 19:09:50)
haddimi asmak istemem ama turkce avrupa birligi mi calisilir.

  • hot potato  (28.06.19 19:13:54)
Hocalarindan biri Prof.Dr.Havva Tunç Çelebi. Sanırım boşandı, Çelebi yi kullanmıyor olabilir. İktisat bölümünün hocasıdir, kendi kişisel blogu vardı sanırım,ordan bakabilirsiniz çalışmalarına.
Bir de biraz uğraştırıcı olacak ama YÖK tezden üniversiteyi, bilim dalını vs seçip yazılan tezlere bakın, ordan hocalar çıkar diye düşünüyorum.

  • Rh Negatif  (28.06.19 19:45:04 ~ 19:46:15)