[]

İphone’a başka hat takacağım. Neler yapmalıyım?

Iphone 7 plus’ım var. Turkcell hattı çıkarıp, yeni Turkcell hat takacağım. Bir kerelik bir işlem değil. Kalıcı olarak hat (ve sim) değişecek yani. Bundan önce:

• telefonu yedecekleyeceğim.
• rehberi yedekleyeceğim.
• whatsapp ve telegram’da numarayı değiştir işlemi yapacağım.

Başka ne tavsiye edersiniz?

 
yerinizde olsam tüm bilgileri yedeklemişken telefonu sıfırlarım. sonra yeni hattı takar tüm ayarları uygulamaları sıfırdan kurarım.

mis gibi tertemiz olur.
  • babilbaligi  (28.06.19 13:26:36) 
kardeşim manyak mısınız yav sim kart değiştirirken neden her şeyi yedekleyip sıfırlıyorsunuz.

Yedeğe falan gerek yok rehberini simden icloud hesabına taşı. Yeni sim kartı tak yeter. Zaten whatsapp vs sim değiştiğini anlayıp ayar yapmanı istiyor.
  • ayin yazari  (28.06.19 13:38:45 ~ 13:39:01) 
eski sim'i sök yeni sim'i tak. başka bir şeye gerek yok. numara aynı ise whatsup için bile farklılık olmayacak.


  • helenart  (28.06.19 14:14:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.