[]

Yurtdışı alışveriş kur

Yurtdışı alışverişinde anlik kur mu yansıtılıyor? Mesai saatleri dışında alışveriş yaparsam kur farkından geçirirler mi bankalar? Yoksa bir standardi var mi?
 
Kur farkından geçirirler, geçen akşam 10 euroluk alışveriş yaptım doları 5.80’den hesapladılar.


  • Boris  (28.06.19 00:02:05) 
Internet bankaciligindan ya da musteri hizmerlerinden dolar / euro ekstresi talep edin. Kac dolar/euro harcadiysaniz ekstre kesilince gidip onu yatirin.


  • brkylmz  (28.06.19 00:39:49) 
bankanıza kuru nasıl hesapladıklarını sorun. gün içinde hangi saat olursa olsun gün sonundaki, yani mesai dışındaki kurdan çeviriyorlar genelde.


  • master of ceremonies  (28.06.19 22:03:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.