Olaylı uçuş anılarınız var mı?

Mesela şu sarhoş ablalar gibi olay çıkartıp indirilen, ekşınlı mekşınlı uçuşlarınız oldu mu hiç??

www.youtube.com

olay değil de saçma bi olaya denk geldim yakın zamanda. thy uçuşu.

biri dedi ki ben ortaya oturamıyorum. ortaya geçecek birini aradılar. biri çıktı ama o da çiftmiş, beraber geçersek olur dedi. sonra iki boş koltuk yaratacak şekilde birinin yerini değiştirmeye çalıştılar. ortalık puzzle gibi oldu. herkes pazarlık yapıyor. iş karmaşıklaştıkça saçmalaştı. bu iskambilden yapılma kule nerede yıkılacak diye film gibi izliyorum. 4. ya da 5. kişide benim film koptu ama ayarladılar. aklım çıktı, inanamadım.
  • sttc  (27.06.19 21:47:34)
bi tane daha saçma anı geldi. adamın biri tutturdu burbon istiyor. ekonomide. ama öncesinde de içmiş, götürmüş bikaç şarap. hostes ben bi izin alıym dedi. 5 dk sonra geldi, pilota sordum, izin verdi dedi. döktü burbonu ikram ediyo, adam vazgeçti, şimdi de ben istemiyorum diyo :D

  • sttc  (27.06.19 21:49:54 ~ 21:50:03)
Benimki de olaylı değil ama çok tatlı bir anı olmuştu. Uçak tribülansa girmiş 10-15 saniye boyunca adeta lost başlangıcı gibi uçakta çığlıklar, bağrışlar olmuştu. Tehlike geçince hostesler koridoru yolcuları kontrol etmeye başladı. Hemen önümdeki bir amca hostesi durdurup ''Hanım kızım eşim hasta onu Ankara' ya hastaneye götürüyorum bana bir şey olursa hanım sana emanet sen onu hastaneye yetiştiresin e mi?'' demişti. Gözlerim dolmuştu.

  • Amaranta ursula  (27.06.19 21:58:36)
Uçakta değil de kapıda bir olay olmuştu. Kapının açılmasına 5 dakika kala 4 izbandud gibi silahlı polis geldi, bankta oturan bi abiye yanaştılar. Adam kimliğini gösterdi. Sonra 2 polis kalabalığın önüne geçti. Öbür 2 polis te girdiler adamı kolundan götürdüler. Dedim biraz geç gelseler belki de adam yırtacaktı.

  • heritage  (27.06.19 21:59:50)
Amsterdam ucusunda elemanin teki kalkista tuvalete gidecem diye tutturdu, hostesle tartisti falan sonra sustu. Sonra tekrar ayaklanmaya calisti, 2 kez anonsla uyardi kabin amiri bunu sert bir ses tonuyla. Ben de ucakta daima koridor tarafina oturur ve ayaklari uzatirim. Bu mal en son kalkti tuvalete hizla ilerlemeye calisirken ayağıma takildi supermen gibi uctu:D

  • stavro  (27.06.19 22:12:05)
3 adet var

  • sameidiot  (27.06.19 22:15:40)
ekşınlı değil ama çok hüzünlü bir olaya denk gelmiştim. şu olaydaki gençlerden birinin cenazesinin taşındığı uçuşta ben de yolcuydum. o aile üyeleri içli içli ağladıkça tüm yolcular olarak bizde ağladık, kimse kimseyle göz göze gelmemeye gayret ediyordu, hiç unutamadığım bir anımdır...

www.hurriyet.com.tr
  • Phoebe  (27.06.19 22:26:35 ~ 28.06.19 10:45:01)
-Dubai ucusunda sarhos bi yolcuyla yanindaki tekme tokat birbirine girdi. Polis girdi ucaga. Yaklasik yarim saat sarhosu indirmeye ugrasti. En son yaka paca goturmek zorunda kaldilar.

-72 euro'luk singapur ucusunda su bile parali derken meger firmanin ilk ucusuymus. Ta gate'ten baslayan izzeti ikram ucakta hosteslerin danslariyla vs devam etmisti

- ucagin kalkmasina 45 dk kala checkin bankosuna yetisip pasaportu verince kadin bos bos suratima bakip "beyefendi bu biletin tarihi dogru fakat bir sonraki yila ait" deyince 4-5 kat para bayilmak zorunda kalmistim (sahsi malligim)

- turbulans sirasinda arkadasim stresten kahkahalar atarken ucak yere teker koyar koymaz iki ondeki adam bize dogru gelip arkadasa bi yumruk sallamisti. Bosa geldi allahtan.

- okyanus otesi ucusta yilmaz morgul'le oturmustuk. Handycam'inden sacma sapan cektigi videolari gosterip gecenin sonunda da aglamisti.
  • brkylmz  (28.06.19 01:01:25)
Ilk ucaga binisim 2006., muglaya gidiyorum. Ucak kalkisa gecti dehset sarsinti var. Yanimdaki iskocyali oldugunu sonradan ogrendigim hanim, once elimi tuttu. Sonra yukses sesle sarki soyledi, sarildi falan. 15 dk kadar surdu. Sarsinti gecince sorry falan dedi. Sonra bi trubulansa girdik ayni senaryo bir daha oldu :) Sohbet ettik. Fobisi varmis, evliymis falan...

  • tunaktunaktun  (28.06.19 08:49:28)