[]

sözleşmenin kopyasını istedim sayfa eksiltmişler

iş yerinde 2 senedir çalışıyorum, sözleşmede anlaştığımız bazı noktalar vardı yazılı olarak altına da imzamı atmıştım. bugün sözleşmenin kopyasını istedim ve verdikleri evraklarda söz verdikleri şeylerin olduğu sayfalar piyasada yok. bu evrakta sahteciliğe girer mi? girse bile kanıtlayacak pozisyonda değilim, ne yapabilirim?
 
sözleşmelerde sayfa numarası olur bildiğim kadarıyla, sizinkinde yok mu?


  • ilkot  (27.06.19 20:28:03) 
direkt olarak sorun anlastigimiz seylerin oldugu kisim yok diyin.

eger göndermezler ise tek tarafli fesih hakkiniz var su anda. size direkt bu sözlesme kopyasi verilmek zorundaydi.
  • black fridayde bos kutuya talim eden adam  (27.06.19 20:37:47) 
@ilkot bazı koşulların olduğu sayfalar sayfa numarası bağımsız bazısında var. mesela istifa edersen sana verdiğimiz eğitim ücretlerini ceza olarak ödersin sayfasında numara yok, kanuna atıfta bulunan kısımlar sayfa numaralı.

@black fridayde bos kutuya talim eden adam:
öyle bir sayfa yoktu, biz bişey çıkarmadık diye yalan atarsa nolcak?
  • nahtoderfahrung  (27.06.19 21:12:45) 
@nahtoderfahrung

atsinlar, kolay degil o isler :)

o bahsettiginiz egitim ücretini ödeme isi o kadar zor ki :) kimse kimseye o ücreti ödemek zorunda degil, ücret mukabilince mantikli süre olmasi gerekiyor, o ücretin talebi yapilamaz. süre koyabilirler onunda sinirlari var. ücret talebi gecersiz madde gibi. belki ancak cok extreme durumlarda olabilir(yalan beyan gibi)

sizle yapilan sözlesmelerde kopyasinin size verildigine dair imza almak zorundalar. o kopyasi verilmeyen her sözlesme gecersiz sayilabilir sizin tarafinizdan. siz o anda sözlesmeyi imzalamak zorundaydiniz zaten. kopyasi verilmeliydi size.
  • black fridayde bos kutuya talim eden adam  (27.06.19 21:57:33) 
merhaba, stalktan selamlar :-) ben bu mevzunun sonucunu merak ettim. ne yaptılar?


  • windows95  (23.07.19 20:40:06) 
@windows95, pdf olarak mail attılar


  • nahtoderfahrung  (23.07.19 22:22:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.