İnternette gördüğüm saçma sapan biseyi bile kafama takıyorum

Sonra geçiyor belki ama bikac gün beni rahatsız ediyor. Buradaki medikal ki konusuna yazılanları okuyamıyorum bile. Dün de twitterda şu tweeti gördüm

twitter.com

cidden hiçbi baskı altında kalmadan kendi isteğiyle su içen var mı diyor. Düşündüm su içmeyi sevmesem nolur diye ürktüm bugün ee onu düşünüyorum. Böyle saçma salak şeyleri kafama takıyorum. Dayağın eksik dışındaki çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Psikolojik destek alabilirsin,

  • paramolacak  (27.06.19 14:18:56)
paramolacak +1

Muhtemelen kaygı bozukluğu ile alakalı veya kaygılı kişilik yapısı.
  • scientia dux vitae certissimus  (27.06.19 14:56:00)
Düzelir mi peki çocukluğundan beri var kendimi bildim bileli saçma korkularla kendime eziyet cektiririm. Doktor tanidik köpek seversen karaciğerin çöker demisti köpeklere dokunamamıştım dedem 9u 5 gece öldü diye o saatte ben de ölecem sanmistim bir dönem ama büyüdüm hala böbrek kisti diye bi konuşma duydugum an bile günlerce bende dr olur mu diye korkuyorum

  • sordum soruyu  (02.07.19 00:07:46)
Neden düzelmesin? :) Bakın bu soruda bile altta evham yatıyor.

Kaygı bozukluğu türleri, OKB vs için genelde bilişsel-davranışçı terapinin oldukça faydalı oldugu söyleniyor. Bir uzmandan destek alın.
  • scientia dux vitae certissimus  (02.07.19 00:11:24)
Aslinda 5 sene önce gitmistim başka bir şikayetle şehrimdeki ünlü bir kliniğe. Doktor her sey icin noter onaylı tasdik belgesi istiyorsun demişti. Daha arkadaş canlısı bir terapist yok mudur. Ilac midir çözümü

  • sordum soruyu  (02.07.19 00:17:52 ~ 00:18:29)